24-uurs storingsdienst bij Vve Ede Beheer

Binnen het Beheer Totaalpakket behoort ook onze 24-uurs storingsdienst voor storingen en (onderhouds)klachten op de diensten die wij voor uw vereniging leveren. Het snel en adequaat afhandelen van klachten en storingen staat bij ons hoog in het vaandel.

Bel onze 24-uurs storingsdienst

Voor klachten en storingen tijdens kantooruren belt u het vertrouwde nummer 0318 - 754 121. U krijgt dan één van onze medewerkers aan de lijn die uw klacht of storing via de betreffende (technische) beheerder afhandelt. Heeft u een storing buiten kantooruren, dan moet u bellen naar een ander telefoonnummer. Bij het afsluiten van een beheerovereenkomst wordt deze verstrekt.

Wij hebben voor de bouwkundige en installatietechnische zaken overeenkomsten gesloten met ondernemers in uw regio, die snel ter plaatse zijn.